מי אנחנו – ר.שמאי?

זהו, שלא המצאנו פטנט או רעיון, ואז פתחנו חברה. ואז שיווק ופרסום. והמצאנו סיבות למה הצרכן זקוק דווקא למוצר שלנו. הכל התחיל והמשיך. הפוך. כצרכנים בעצמנו, חווינו לא מעט אכזבות, ממוצרים המוגדרים 'חד פעמי', איך שהוא לא ממש העזנו להתלונן, הרי מדובר במוצר שהוא חד פעמי. לא ככה? מסתבר שגם אתם מהנהנים בראשכם בהסכמה. זהו, שבכל זאת. תמיד צרם לנו. מתברר שגם לכם. לקחנו יוזמה, והחלטנו ש'לעולם לא עוד', וכמו שהמסר שעובר מדי דור אומר 'יש דרך אחרת'. התחיל במפות ניילון איכותיות, עבות, ונפתחות בקלות. בעלי החנויות הרימו גבה, ועוד כששמעו את המחיר. עם הזמן הצרכנים הוכיחו שיש להם ערך למוצר עם ערך מוסף. עוד ועוד קמעונאים, צרכנים, שמרגישים, נהנים ודורשים. דורשים שנביא עוד מוצר טוב, עוד משהו מאותו דבר, רק טוב יותר. וכך.. פשוט כך. סל המוצרים הגיע לכ-1500. הפכנו לחברה היחידה שמחזיקה סל רחב כל כך, עם מוצרים איכותיים כל כך. ברוך השם, הצלחנו ב 17 שנים האלו, להיות גורם משפיע ומכריע בענף שהוא חלק בלתי נפרד ממוצרי הבית של כל אחד מאיתנו. חוויה של צרכנים, שמספרים לקימעונאים. שדורשים מאיתנו להמשיך לעמוד בקריטריונים של שירות, מגוון, ואיכות.

כחלק ממעטפת שירות וחווית הלקוח שלנו, אנו דואגים להביא לכם תמיד את הטוב ביותר, מהשווקים המקצועיים בארץ ובעולם, ומוודאים שאת כל מה שאתם זקוקים לו תוכלו למצוא אצלנו, תחת קורת גג אחת מקצועית ומשפחתית. תחת מותג אחד מוביל, אתם, כצרכנים חכמים, תחוו את השליחות שאנו מקיימים עבורכם ואת המטרה שאנו משיגים בכל יום מחדש – להיות טובים, הכי טובים שאפשר, והכל בשבילכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

לידיעתך: אנחנו משתמשים בעוגיות באתר