צלחות חד פעמי

חד פעמי
סינון לפי מחיר
1369
סינון לפי צבע

בחברת ר.שמאי מגוון רחב של צלחות חד פעמי, מותאם לכל סוג אירוח צלחות חד פעמיות איכותיות לשימוש יומיומי ולשימוש בשבתות וחגים, צלחות מתכלות מקנה סוכר שיהדרו כל שולחן, בהקפדה על איכות ומבלי להתפשר בשום שלב בתהליך הייצור, צלחות חד פעמיות מתכלות במחיר הוגן לכל כיס, שילוב מנצח לצרכנות בריאה, כמו כן המגוון העשיר מכיל צלחות קלקר, צלחות חד פעמיות לבנות, צלחות צבעוניות בגוונים שונים שיתאימו לכל אחד. צלחות חד פעמיות למיקרוגל, צלחות חד פעמי מהודרות ויוקרתיות לאירוח בסגנון קריסטל.
כן, כמו תמיד, חשבנו על הכל! פתרון לכולם. אם התעניינת בצלחות חד פעמיות למסעדות, לקייטרינג, או צלחות חד פעמי למטבח הפרטי אין ספק אין צורך בחיפוש נוסף של צלחות הגשה חד פעמי. חברת שמאי דאגה להכל גם איכות, גם נראות וגם יעילות והכל במחיר הוגן!

קטגוריות

סינון לפי מחיר
1369
סינון לפי צבע
לוגו שמאי אחת שתיים
גולשים יקרים

לאחרונה הגיעו אלינו פניות על מתחזה שמציג את עצמו כנציג של ר.שמאי, הנוכל נעזר בלוגו של חברת ר.שמאי ובדרך כלל ההתקשרות נעשית באמצעות וואטצאפ. במידה וקיבלתם פניה כזו אנו מפצירים בכם לפנות בהקדם האפשרי למשטרה.

הביטחון שלכם חשוב לנו, למען הסר ספק הפניה לסוכני החברה נעשית באמצעות הסוכנים שלנו כפי שמפורטים בעמוד צור קשר. במקרה שאינכם בטוחים מוזמנים להתקשר אלינו למשרדי החברה: 026429452

תודה
חב' ר.שמאי

אחת שתיים ר.שמאי

בקשה לקבלת הצעת מחיר

אנו מודים לכם על ההתעניינות במוצרינו. שירות הצעת מחיר מתייחס למכירה ללקוחות משוק הקמעונאים, רשתות השיווק והתעשיה בלבד.
לקוחות פרטיים, הנכם מוזמנים לרכוש ולהנות ממוצרינו במגוון החנויות שבאזורכם.

דילוג לתוכן