הצטרפו אלינו

רואים את עצמכם עובדים אצלנו? הצטרפו וקחו חלק בהצלחה!

המובילות העסקית שלנו :

"מוצרים מובילים, טכנולוגיות מתקדמות, שירות מעולה ומעל לכל האנשים מצוינים".

הזהות הארגונית שלנו :
“מקצוענים בשילוב בין מכירות להפצה, מובילים בשירות ,אפקטיביים בביצוע ומנהלים ארגון, העוטף את האנשים בחום”.

אנו מאמינים שמנוע הצמיחה המרכזי של חברה הוא האנשים! הם המקצוענים המטפחים מוצרים מנצחים, הם אלה שעבודת הצוות שלהם מייצרת חוויות שירות מעולה לקמעונאים ולקונים, הם חתומים בכל יום מחדש על איכות  ללא פשרות של תהליכים ומוצרים וחתירה בלתי מתפשרת למצוינות אישית, צוותית וארגונית. 
כחלק מהמשפחתיות שיש בחברת ר.שמאי על מגוון עובדיה וכחלק מהשגרה היומית אנו מעניקים מקום של כבוד והערכה לעובדים עם צרכים מיוחדים ותרומתם המיוחדת מהווה חלק נכבד מתפעול החברה. 
חברה בחברת שמאי מעסיקים מאות עובדים בפריסה ארצית ומציעים מגוון רחב ומאתגר במיוחד של תפקידים ומסלולי קידום מקצועי. נשמח להיפגש ולהציע לכם מגוון תפקידים בחברה מובילה, המעניקה לכל אחד מעובדיה תחושה משמעותית של עשייה, שייכות, אנרגיה של יחד ונתינה רחבת לב לקהילה ולסביבה.

סוג מחלקה

רלוונטי

סוכן מכירות

דרישות המשרה

  • ניסיון מוכח בתחום המוסדי 3 שנים לפחות באזור המרכז
  • קו לקוחות מוסדיים פעיל
  • היכרות בתחום החד פעמי, הניילון ובמיוחד בתחום הנייר
  • מגורים באזור המרכז חובה

רלוונטי

סוכן מכירות

דרישות המשרה

  • ניסיון מוכח בתחום הקימעונאות 3 שנים לפחות באיזור הדרום
  • קו לקוחות קמעונאים פעיל
  • היכרות בתחום החד פעמי, הניילון והנייר
  • מגורים באיזור הדרום חובה
חדשנות
מוצרים מובילים במצוינות ואיכות, ר.שמאי עומדת בראש החנית מבחינת חידושים בתחום הצרכנות. ובכך דואגת ליעילות מקסימלית תוך הבנה ורגישות לצרכן ולעסק.
תרומה לקהילה
חברת ר.שמאי שומרת תמיד על ייחודיות, כחלק מהמשפחתיות שיש בחברת ר.שמאי על מגוון עובדיה וכחלק מהשגרה היומית אנו מעניקים מקום של כבוד והערכה לעובדים עם צרכים מיוחדים ותרומתם המיוחדת מהווה חלק נכבד מתפעול החברה. כחלק משגרת העבודה היומית יש לנו אחריות והזדמנות עצומה לתרום לקהילה
מקצוענות
סוד ההצלחה של ר.שמאי טמון בצוות המנצח ברמת שירותיות והמקצועיות, היכרות עם צרכי השוק ומענה לאתגרים השונים כפי הנדרש בשווקים השונים ולפי צרכי הלקוח.
שקופית קודמת
שקופית הבאה

רוצים להכיר אותנו ליחצו כאן 

דילוג לתוכן